BİZİ TANIYIN

BG MUTFAK DİZAYN

BG Mutfak olarak uzun yıllardan beri Bursa’da mutfak dolabı imalatı ve proje uygulayıcısı olarak hizmet vermekteyiz. Yaşam alanlarınızın istediğiniz dizayna sahip olması için sizler için özel ölçüye göre mutfak dolabı yapmaktayız.

Lake, Mebran, Highgloss, Masif, MDF Lam, Laminant, Akrilik ve aklınıza gelebilecek tüm çeşitlerde renk seçenekleri sunarak sizlere hizmet veriyoruz. Bizler için hayal ettiğiniz görünüme sahip üretim yapmak ve sıfır hata payı ile mutfağınıza uygulamak en önemli misyondur. Bu doğrultuda %100 müşteri memnuniyetini yakalamak en büyük vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Mutfağınız için en modern mutfak dolabı modeline sahip olmak için bizleri arayıp, ön görüşme sağlayabilirsiniz.

MUTFAK AHK

MUTFAK DOLABI MODELLERİ

Mebran Mutfak

Mebran Mutfak Dolabı

Hayglass Mutfak

HayGlass Mutfak Dolabı

Lake Mutfak

Lake Mutfak Dolabı

Akrilik Mutfak

Akrilik Mutfak Dolabı

Masif Mutfak

Masif Mutfak Dolabı

Country Mutfak

Country Model

MDF Lam mutfak

MDF LAM Mutfak

Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 15

Sunta LAM Mutfak

Laminant Mutfak

Laminant Mutfak Dolabı

KOMPLE MUTFAK TADİLATI

BG Mutfak ekibi olarak talebinize göre komple mutfak tadilatı yapmaktayız.

tasarım süreci icon

TASARIM

Sizi dinliyoruz ve nasıl bir mutfak tasarımı istediğinizi anlıyoruz. Yapmış olduğumuz ön tasarım için projelendirme sürecine geçiyoruz.

PROJELENDİRME

Sizi dinledikten sonra işlevsellik ile estetiği birleştirerek yaratıcı ve fonksiyonel mutfaklar tasarlayıp, projelendiriyoruz.

UYGULAMA

Projelendirdiğimiz Mutfak dolabı ve mutfak dizaynını hayata geçiriyoruz. Sıfır hata payı en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

anahtar teslim icon

MUTFAK TESLİMİ

Mutfağınız zamanında ve bütçe dahilinde işlevsellik ve estetik açıdan tatmin edici sonuçlar ile sizlere teslim ediyoruz.

BG MİMARLIK MERAK EDİLENLER

SIK SORULAN SORULAR

Evet, BG Mutfak olarak özel ölçüye göre mutfak dolabı yapıyoruz. Müşterilerimizin mutfaklarına uygun olarak tasarlanan özel ölçülerde dolaplar üretiyoruz. Böylece müşterilerimizin mekânlarını en verimli şekilde kullanmalarını sağlayarak tamamen kişiselleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Evet, komple anahtar teslim mutfak tadilatı yapıyoruz. Müşterilerimize mevcut mutfaklarını modernize etmek ve ihtiyaçlarına uygun hale getirmek için profesyonel tadilat hizmetleri sunuyoruz. Uzman ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak mutfaklarını yenileme sürecini sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlıyoruz.

Mutfak dolabı modelleri genellikle kaplama ve tasarım özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. En yaygın mutfak dolabı modelleri arasında modern, klasik ve minimalist tarzlara sahip olanlar bulunur. Ayrıca, L-tipi, U-tipi ve ada tarzı gibi mutfak düzenlemelerine uygun farklı tasarımlar da mevcuttur.

  1. Laminat Kaplama: Yüzeyi kağıt veya dokuma tabakaları ile kaplanan, çeşitli renk ve desen seçenekleri sunan dayanıklı kaplama türüdür.

  2. Melamin Kaplama: İnce bir kağıt tabakasıyla kaplanan MDF veya sunta panelleri üzerine uygulanan uygun fiyatlı ve geniş renk seçenekleri sunan kaplama türüdür.

  3. Lake Kaplama: Parlak ve şık bir görünüm sağlayan, genellikle MDF üzerine yüksek parlaklıkta boya ve vernik tabakalarıyla uygulanan kaplama türüdür.

  4. Akrilik Kaplama: Yüksek parlaklık ve şeffaflık özelliği taşıyan, dayanıklı ve su geçirmez kaplama türüdür.

  5. Doğal Ahşap Kaplama: Gerçek ahşap yüzeylerin kullanıldığı, doğal ve sıcak bir görünüm sağlayan kaplama türüdür.

  6. PVC Kaplama: Plastik kaplama tabakaları kullanılarak üretilen, nem ve suya dayanıklı kaplama çeşididir.

  7. Ahşap Kaplama: Gerçek ahşap yüzeylerin kullanıldığı, doğal ahşap dokusunu koruyan kaplama türüdür.

Günümüzde fiyatlarda sürekli güncelleme olduğundan web sitemiz üzerinden net bir fiyat paylaşmak mümkün değil. Telefon ile irtibata geçip, istediğiniz model ve kullanılmasını istediğiniz malzemeyi belirterek fiyat alabilirsiniz.

MUTFAK PROJELERİMİZ

Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 1
Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 2
Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 3
Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 4
Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 5
Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 6
Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 7
Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 8
Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 9
Country Mutfak
Akrilik Mutfak
Bursa Mutfak Dolabı İmalatı 12

UZMANLIK ALANIMIZ

NEDEN BG MUTFAK

BG Mutfak İmalatçısı olarak uzman ekibimiz ile yaratıcı tasarım anlayışı ve kaliteli malzeme kullanımıyla müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılayarak özel ve kişiselleştirilmiş mutfak çözümleri sunuyoruz.

TASARIM
95%
PROJELENDİRME
94%
UYGULAMA
96%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
100%

SIFIR HATA PAYI

NASIL YAPIYORUZ?

BG Mutfak olarak sıfır hata payıyla mutfak dolapları yapabilmek için titiz bir ön planlama süreci yürütüyoruz. Müşterilerimizin isteklerini ve ölçülerini dikkatlice analiz ederek, doğru tasarım ve ölçüm yaparak başlangıçta olası hataları önlemeye özen gösteriyoruz. Ayrıca, yüksek kaliteli malzemeler ve deneyimli ustalarla çalışarak titiz bir üretim ve montaj süreci yürütüyoruz, böylece müşterilerimize hatalardan arındırılmış mükemmel mutfak dolapları sunuyoruz.

Call Now Button